Заграничные компании

Rejestracja spółki handlowej za granicą to proces skomplikowany, który często stanowi wyzwanie dla przedsiębiorców. Prawo handlowe w każdym kraju jest inne a w czasie procesu rejestracyjnego bardzo łatwo popełnić jakiś błąd. Nasza kancelaria, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat
przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Spółki zagraniczne

Nasza kancelaria zapewnia przy współpracy z najbardziej renomowanymi lokalnymi partnerami najlepszą ofertę na założenie spółek min. w:

Wyzwania i problemy

W różnych krajach panują odmienne zwyczaje gospodarcze, z tego powodu warto skorzystać z porad fachowców w kwestii założenia i prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Dlaczego? Na przykład samo założenie spółki w Anglii jest bardzo proste, z kolei prowadzenie działalności jest bardzo skomplikowane. Zanim zdecydujemy się założyć działalność, warto uzyskać komplet informacji na temat prowadzenia działalności w danym kraju. Lata współpracy z przedsiębiorcami uświadomiły nam konieczność zapewnienia Klientom wsparcia ze strony niezależnych i stale współpracujących z nami specjalistów, których obecność często jest wymagana przepisami prawa.
Wyzwania i problemy prawne jakie pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są różnorodne, z tego powodu zapewniamy:

  1. Obsługę kancelarii notarialnej
  2. Obsługę kancelarii księgowej i doradcy podatkowego
  3. Obsługę biegłego rewidenta